2 tikrosios priežastys, kodėl vis dar nemoki užsienio kalbos.

"Kolibrio metodo" mokymai

“Kolibrio metodo” mokymai

Jeigu skaitai šį tekstą, tuomet ko gero vis dar abejoji tuo, kad gali prabilti nauja užsienio kalba.

Bet ar žinai, kad net 90% žmonių, ateinančių į “Kolibrio metodo” užsienio kalbų mokymus, lygiai taip pat abejoja savimi ir tuo, kad jiems pavyks pagaliau pramokti pageidaujamą užsienio kalbą?

Tai yra faktas. Todėl nieko nuostabaus, kad tuo abejoji ir tu.

Beje kai kurie dalyviai mums prasitarė, kad sprendimui ateiti į “Kolibrio metodo” užsienio kalbų mokymus, jie brendo net 2-3 metus ir galiausiai vistiek atėjo.

Kyla klausimas kodėl mums nepavyksta?

Juk sveikas protas ir gyvenimiška patirtis sako, kad užsienio kalbos neįmanoma išmokti greitai ir lengvai. Nes jos ilgą laiką nesėkmingai mokėmės mokyklose, universitetuose, intensyviuose užsienio kalbų kursuose, tam skyrėme nuo 3 iki 10 metų ar daugiau, tačiau norimo rezultato taip ir negavome.

Bet net jeigu viskas taip ir yra, ar nebūtų pats metas pagaliau “pažvelgti teisybei į akis” ir panagrinėti tikrąsias priežastis, kurios vis dar neleidžia tau išmokti norimos užsienio kalbos?

Priežastis Nr.1

O juk PIRMOJI ESMINĖ PRIEŽASTIS yra būtent nesėkminga patirtis praeityje, kuri iki šiol mus verčia jaustis nevykėliais, abejoti savimi ir savo gebėjimais.

Todėl šiandien paklausk savęs labai atvirai, ar dabartiniai tavo turimi įsitikinimai apie tai, kaip reikia efektyviai mokytis užsienio kalbų yra 100% teisingi? O svarbiausia ar jie tau yra naudingi?

Jeigu manai, kad šie įsitikinimai tau naudingi, tuomet atleisk, čia jau mes niekuo negalėsime padėti.

Bet jeigu vistik manai, kad gali būti ir kitų, metodų leidžiančių efektyviau mokytis užsienio kalbų, nei tai darei iki šiol, tai jau būtų pirmas teisingas žingsnis tikslo link. O toliau jau mūsų užduotis tau padovanoti pačias galingiausias ir efektyviausias užsienio kalbų mokymosi technikas, kurios bus veiksmingos nepriklausomai nuo tavo turimų asmeninių gebėjimų, žinių, amžiaus, atminties ar įsitikinimų.

Žinoma mes jokiu būdu neteigiame, kad mokantis tradiciškai tu neišmoksi anglų, ar bet kurios kitos užsienio kalbos. Esminis klausimas ar tau užteks jėgų, sveikatos, pinigų ir motyvacijos šį tikslą pasiekti?

Priežastis Nr.2

Jeigu su tuo sutinki, tuomet leisk tavęs paklausti, GAL TU TURI KAŽKĄ PRIEŠ ergonomiško (greito) mokymo metodikas? Nes tai yra ANTROJI ESMINĖ PRIEŽASTIS.

Gal jas jau bandei ir nusivylei jomis? Todėl vis dar manai, kad vienintelis ir užtikrintas būdas išmokti anglų kalbos – tai sunkus 10 metų darbas, 3 kartus per savaitę po 2 valandas?

Bet jeigu tokių metodikų dar niekuomet nebandei, ar neverta susimąstyti apie tai ar ši nuostata tau padeda ar trukdo?

Juk jeigu tu neateisi į “Kolibrio metodo” užsienio kalbų mokymus, tai reiškia, kad niekuomet neturėsi net šanso sužinoti, kaip galima mokytis efektyviau. O tai reiškia, kad ir toliau privalėsi rinktis tradicinius užsienio kalbų mokymus.

Tačiau ką juose gausi? Ar tai tikrai tinkama alternatyva tau?

O kas bus, jeigu net ir po 3-6 metų tradicinių anglų kalbos mokymų, tu vėl suprasi, kad vis dar nekalbi?

O juk taip greičiausiai ir bus. Nes šiandien sakai “NE” naujoms galimybėms.

Bet jeigu šiandien save stabdai, tuomet sakyk kas pasikeis po 3 ar 6 metų?

Atsiras daugiau resursų?

O iš kur jie atsiras, jeigu jų dabar nėra? Juk dabar, kaip niekad dar gali džiaugtis esamu amžiumi, protu sveikata, pinigais ir viskuo ką turi.

Žinoma tu gali ir toliau viską atidėlioti RYTOJ…

Bet sutik, taip niekas ir nepasikeis, o gyvenimas bėgs toliau “pro šalį” visiškai ne tuo scenarijumi, kurio galbūt tu norėtum.

Arba gali žengti žingsnį ir be jokios rizikos gauti rezultatą, pranoksiantį visus tavo lūkesčius.

Per daugiau nei 5 metus, “Kolibrio metodo” užsienio kalbų mokymus, Lietuvoje išbandė ir savo rezultatais liko patenkinti daugiau nei 4.500 žmonių. Gausius šių mokymų dalyvių video atsiliepimus rasti čia.

Maža to, šie mokymai yra vieninteliai Lietuvoje, kurie laimėjo unikalų ir prestižinį apdovanojimą už inovaciją švietimo srityje tiesiai iš Suomijos prezidento Sauli Niinistö rankų.

Taigi sprendimas yra tik tavo..

Tačiau smagiausia būtų susitikti susitikti su tavimi jau artimiausiuose “Kolibrio metodo” užsienio kalbų mokymuose.

Artimiausių mokymų tvarkaraštį rasi čia.

Facebook atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *