Dažniausiai užduodami klausimai – D.U.K

dazniausiai uzduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai apie “Kolibrio metodą” ir atsakymai į juos:


Ar galima pirkti bilietą tik į I-ąjį, arba II-ąjį mokymų etapą, o jeigu mokymai patiks, juos tęsti toliau?

Taip, galite. Tokiu atveju visų pirma turite apmokėti bilietą į pirmą mokymų etapą, o vėliau jau mokymų metu, galėsite sumokėti kainos skirtumą į sekantį etapą. Tačiau apie tokį savo ketinimą būtina mus informuoti el. paštu: info@kolibriometodas.lt

Tai padaryti, privaloma, nes turime Jums rezervuoti vietą ir užsakyti reikalingą mokymų medžiagą, sekančiam kursų etapui. Jeigu dėl šių savo ketinimų mūsų neinformuosite, egzistuoja 95% tikimybė, kad net ir labai norėdami Jūs tiesiog negalėsite sudalyvauti sekančiame mokymų etape, dėl vietos ir mokymų medžiagos stygiaus.


Kokia yra “Kolibrio metodo” mokymų kaina?

Visą informaciją apie “Kolibrio metodo” mokymų kainas rasite čia.


Ar “Kolibrio metodas” tinka “visiškai žaliems”? Niekada nesimokiau norimos išmokti užsienio kalbos. Ar nebūsiu “balta varna” grupėje? 

Statistiškai kiekvienoje “Kolibrio metodo” mokymų grupėje maždaug 30% žmonių mokosi pasirinktos užsienio kalbos “nuo visiško nulio”. Visi šie dalyviai priskiriami mokymų pradžioje “A lygiui” ir gauna bazines užsienio kalbų žinias nuo pačių pagrindų. Beje šios bazinės žinios labai dažnai praverčia ir B lygio dalyviams, nes kaip rodo mūsų mokymų patirtis, “B lygis” daro tas pačias klaidas, dėl nepakankamai tvirtai suformuotų bazinių įgūdžių (supratimo, kalbėjimo, skaitymo, rašymo, leksikos, gramatikos, fonetikos).


Ar gali už mokymus apmokėti įmonė? Taip pat ar gali įmonė apmokėti tik už dalį mokymų?

Taip, galima. Tiesiog reikia apie tai mus informuoti telefonu, arba el.paštu.


Kaip dažnai ir kokiuose miestuose vyksta “Kolibrio metodo” mokymai?

“Kolibrio metodo” užsienio kalbų mokymai vyksta kas 3 mėnesius. Skiriasi tik miestai ir mokomos kalbos. Dažniausiai vyksta anglų kalbos kursai, tačiau organizuojame ir kitų kalbų mokymus: norvegų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų. Visų kalbų mokymai dažniausiai vyksta keturiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Artimiausių užsienio kalbų mokymų tvarkaraštis yra čia.


Kas bus jeigu man mokymai netiks arba nepatiks? 

Jeigu dėl kažkokių priežasčių nuspręsite, kad mūsų mokymų metodai Jums netinka, męs gražinsime Jums 100% sumokėtos sumos. Nes teikiame unikalią garantiją.


Ar grąžinate sumokėtus pinigus, jeigu pasikeičia aplinkybės ir nebeišeina sudalyvauti mokymuose?

Taip grąžiname pinigus visuomet ir be jokių išlygų. Jūs tiesiog turite apie tai mus informuoti ir visi už mokymus sumokėti pinigai Jums bus grąžinti į tą sąskaitą, iš kurios buvo gautas Jūsų pavedimas.


Neradote atsakymo į savo klausimą?

Užduokite savo klausimą komentaruose žemiau ir mes būtinai į jį atsakysime per artimiausias 48 valandas.

Facebook atsiliepimai

18 komentarų

 1. Laba diena,
  pagal savo galimybes planuoju nusipirkti tik auksinį bilietą į anglų kalbos kursus, ar visgi reiktų pirkti ir sidabrinį ?

  • Laba diena Ramune,

   dėkojame už klausimą. Perkant brangesnį bilietą, žemesnio etapo mokymų kaina yra visuomet įskaičiuota. Todėl perkant auksinį jame įskaičiuotas sidabrinis, perkant deimantinį, jame įskaičiuotas ir sidabrinis, ir auksinis bilietai.

   Geros dienos

 2. sveiki ar organizuojami savidisciplinos ar greito skaitymo kursai, jei taip kur ir kada?
  Dėkoju. Arnoldas

 3. Laba diena, kazkodel nematau atsakymo i klausima kiek kainuoja kursai, kiekvienas etapas kiek kainuoja ?Is dekoju uz atsakyma !

 4. Sveiki gerbiamieji, nebėra jau ką ir komentuoti, visko ir taip daug išsakyta. Noriu tik paklausti, kada vyks anglų kalbos kursai Kaune. Būsiu dėkingas už atsakymą.

  • Sveiki p. Vincai,

   data iki galo dar nepatvirtinta, bet mokymai Kaune planuojami 2018 m. birželio 8-15 dienomis.

 5. Labas vakaras,
  1. Kada pensininkas, o kada senjoras ?
  Ir kokios kainos rengiamiems kursams.
  2. Ar galima mokėti dalimis?

  • Sveiki Edmundai,

   dėkojame už Jūsų klausimus ir atsakome iš eilės:
   1. Senjorais Lietuvoje ir pasaulyje pagarbiai vadinami garbaus amžiaus žmonės. Tuo tarpu pensijinio amžiaus sulaukusiais arba (pensininkais) Lietuvoje laikomi asmenys, kurie pagal galiojančius LR įstatymus yra sulaukę pensijinio amžiaus ir turi išduotą galiojantį senatvės pensininko pažymėjimą. Koks yra Lietuvoje pensijinis amžius vyrams ir moterims daugiau informacijos galite rasti adresu: http://www.pensijusistema.lt/index.php?619557871 Būtent pensininkų kategorijai “Kolibrio metodo” mokymams yra taikomos specialios nuolaidos. Apie tai daugiau informacijos rasite čia: http://www.kolibriometodas.lt/mokymu-kaina/

   2. Taip galite už mokymus mokėti dalimis. Pradžiai galite įsigyti bilietą tik 1 arba 2-ąjį mokymų etapą, o jeigu mokymai patiks, vėliau juos pratęsti sumokėjus skirtumą. Tačiau apie savo ketinimus toliau tęsti mokymus, PRIVALOTE mus iš anksto informuoti el.paštu: info@kolibriometodas.lt. Priešingu atveju, tiesiog gali nelikti mokymų vietų salėje, arba bus užsakytas nepakankamas kiekis medžiagos, todėl mokymų pratęsti tuo metu negalėsite ir tai galėsite padaryti tik su sekančia mokymų grupe.
   Su geriausiais linkėjimais.
   “Kolibrio metodo” mokymų komanda.

  • P. Asta tai galite padaryti jau dabar. Jums tereikia pasirinkti mokymų vietą, kalbą ir etapą, kuriame pageidaujate mokytis. Tai galite padaryti pasinaudojus šia nuoroda: http://www.kolibriometodas.lt/registracija/ Apmokėjus mokymų bilietą, Jūs iš karto tampate registruota mūsų mokymų dalyve. Jeigu Jums kiltų kitų klausimų, visuomet mums galite paskambinti telefonu, arba parašyti el.paštu: info@kolibriometodas.lt

 6. Laba diena,
  Anglų kalbos mokymų tvarkaraštyje neradau kursų Kaune.Norėčiau užsiregistruoti,sužinojusi jų laiką.
  Pagarbiai,
  Danguolė Gudžiuvienė

  • P. Danguole,
   mokymai Kaune kol kas dar nenumatyti. Planuojame 2018 metais. Kai tik datos bus numatytos, atnaujinsime mokymų tvarkaraščio informaciją. Taip pat apie naujas mokymų datas visuomet informuojame mūsų naujienlaiškio prenumeratorius, tad sekite mūsų siunčiamus laiškus ir ši informacija tikrai Jus pasieks.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *