Nemokama PDF formato knyga

Nemokama knyga - Kaip efektyviai mokytis užsienio kalbų?

Kaip sutaupyti laiko, nervų ir pinigų mokantis naujos užsienio kalbos?

Į šį klausimą atsakys nemokama PDF knyga – “Kaip efektyviai mokytis užsienio kalbų”?

Ši knyga skirta tau, jeigu nori išmokti BET KOKIĄ užsienio KALBĄ lengvai, greitai ir su malonumu.

Ir gera žinia, kad valia čia niekuo dėta. Viskas slypi metodologijoje!

Perskaičius šią knygą, tu pirmą kartą labai aiškiai suprasi kodėl tradiciniai užsienio kalbų metodai yra tokie neefektyvūs.

Tačiau svarbiausia, kad šioje PDF knygoje rasi vertingų ir visiškai nemokamų technikų, kurios padės tau išmokti naujos užsienio kalbos per rekordiškai trumpą laiką. Žinoma su sąlyga jeigu tai panaudosi praktiškai.

Knyga visiškai nemokama ir ja dalinamės tam, kad kuo daugiau žmonių suprastų ir sužinotų kaip iš tikro reikia mokytis užsienio kalbų.

ATSISIŲSK KNYGĄ NEMOKAMAI

Vardas (būtinas)

El. paštas (būtinas)

Pasirinkite vieną kalbą, kurios norite išmokti.

[mc4wp_checkbox "My custom label text"]

P.S Norėdami suteikti DAR DAUGIAU praktinės naudos, SAVO prenumeratoriams el.paštu periodiškai ATsiunčiame praktinių patarimų, kaip efektyviai mokytis užsienio kalbų, taip pat informacijos apie UŽSIENIO KALBŲ mokymus.

Jeigu TU nepageidausi gauti mūsų LAIŠKŲ, savo prenumeratą GALĖSI BET KADA NEVARŽOMAI NUTRAUKTI.


Jau perskaitei knygą? Pasidalink savo nuomone su tais, kurie ją dar tik skaitys.

Facebook atsiliepimai

71 komentaras

 1. Dekoju už knygą!Ją dar skaitau.Kadangi noriu išmokti vokiečių kalbos,bandysiu pritaikyti metodiką.

 2. Ačiū, knyga lengvai skaitoma, pasijuokiau iš savęs, tikrai suteikia vilties, kad anglų kalba ne baubas ir su ja galima susidraugauti… Pasidariau “maršrutą”, dabar pildau žodžių atsargas, iš mano tarimo sūnus juokiasi, bet man svarbu, kad mane suprastų kelionėse, svečiuose, pats mokymosi procesas smagus, stengiuosi, kad protui nepabostų. Ačiū, kad skleidžiat šviesą ir griaunat mitus, telaimina Dievas jūsų indėlį. 🙂

 3. Pirma norėčiau padėkoti jums, kad suteikėte malonumą perskaityti knygą “KAIP EFEKTYVIAI MOKYTIS UŽSIENIO KALBŲ”.

  Minėta knyga pakeitė mano mąstymą ir požiūrį į užsienio kalbos mokymo procesą, 180 laipsnių. Ponas A. Karalius griauna mitus, kurias užsienio kalbų mokymo įstaigos yra susikūrę. Autorius pasitelkė labai aiškią aiškinimo formą, kuri suprantama visų amžių žmonėms, tai atspindi aukštą autoriaus dėstymo lygį, jo gilias žinias bei kiek darbo įdėta į knygos rašymą.

  Skaitytojas perskaitęs knygą, privalo savaime susimąstyti kokių tikslų nori pasiekti arba apsispręsti ir atsisakyti noro išmokti užsienio kalbą. Autorius yra palietęs vieną iš svarbiausių žmogiškosios prigimties klausimų: “Ką daryti, kad nieko nedarydamas, kažką išmokti?”. Žmonės iš savo prigimties yra tinginiai, mes svajojame, siekiame užsibrėžtų tikslų, bet norime, kad visi pasikeitimai įvyktų mums nesistengus – stebuklų pavidalu. Paradoksas arba galima pasakyti autoriaus sukurtas stebuklas yra pateikiamas pavyzdžiais bei veiksmingais metodais, kuriais pasinaudojus galima išmokti daug įdomių dalykų, ne tik užsienio kalbos.

  Turiu norą, kad minėtus metodus ir praktiką įvestų mokslo įstaigose, palengvintų pateiktos medžiagos įsisavinimui.

  Butinai rekomenduosiu knygą savo draugams ir pažįstamiems, ją perskaityti.

 4. Laba diena, ačiū už knygą. Perskaičiau ją ir peržiūrėjau, kiek spėjau per šį laiką, kelias p. Algirdo paskaitas. Sužavėjo entuziazmas, kuris sklinda iš knygos ir autoriaus dėstomų minčių. Tai kelia motyvaciją “čiupti jautį už ragų” ir griebtis mokymosi, siekti rezultatų. Tikiuosi šį mokymosi metodą tuoj pat išbandyti praktiškai.Manyčiau, kad mano amžiuje per tokį trumpą laiką stebuklo neįvyks, bet drąsos pasinaudoti įgytomis ir turimomis žiniomis bus kur kas daugiau nei ligi šiol. O tai jau tikrai skatins eiti pirmyn ir nenuleisti rankų. Geros kloties visiems. Nuoširdžiai dėkinga Laimutė

 5. Ačiū, Jums už knygą.
  Rekomenduoju visiems norintiems išmokti užsienio kalbą ją perskaityti.
  Man labai patiko siūlomi kalbos mokymosi metodai, pradėjau taikyti ir man puikiai sekasi.

 6. labai gera knyga kuriems reikia mokytis užsienio kalbas tai aš pasirinkau anglų kalbą mokytis labai išsamus aprašymai apie tarymo žodžius.

 7. Labai motyvuojanti mokytis knyga. Atskleidė visiškai naują mokymosi būdą. Tik vienas dalykas nesuprantamas, kaip atrasti savaitę tik skiriant mokslui po 8 val. ir ne tik surasti, bet ir visas tas 8 val. motyvuotai mokytis. To nesupratau, tad skaitysiu dar kartą, gal ne taip ką supratau….

 8. Ši knyga atskleidė man kitokį mokymosi metodą, ligi šiol niekur negirdėtą.
  Iš šios knygos sužinojau, apie lentynėlių pasikartojimo principą, kelionių žemėlapį, gramatikos formules, žodžių supaprastinimo įsiminti metodiką, rekomeduojamą mokymosi ir kartojimosi trukmę, visa tai ir bandysiu pritaikyti.
  Rekomenduoju, būtinai išbandyti Jūsų siūlomą metodą ir tikiu, kad šiuo metodu galima lengviau išmokti.
  Ačiū, Jums širdingai už šią knygą.

  • Ačiū labai Andriau už Jūsų atsiliepimą. Matome, kad “pagavote esmę” todėl labai linkime Jums kuo greičiau “prasilaužti kalboje”.
   Pagarbiai,
   Kolibriometodas.lt mokymų komanda.

 9. Viskas lyg ir gerai , knyga puiki, mokytis reikia. Naaaaa ..a..a bet kursų kaina tai fantastiška, tikrai didžiulė….. Vauuuu. Tikrai baisi. Tikrai norėčiau pabandyt palankyt. Bet tikrai nesiryžtu paleist tūkstantį ievrų , Per brangu….

  • P.Kąsti dėkui už gerus žodžius apie knygą. Mūsų svetainėje yra daug edukacinės medžiagos, kuri Jums padės mokantis savarankiškai. Tiesiog mokėkite tuo pasinaudoti. O jeigu nepavyks, gal kitaip atrodys ir mokymų nauda. Beje mokymai tikrai nekainuoja 1.000 eur. Daugiau informacijos apie mokymų kainą rasite čia: http://www.kolibriometodas.lt/mokymu-kaina/

 10. Smagiai susiskaite, patiko autoriaus humoro jausmas, so einu pašnekesiu su anglais pagal tarzano desnį 🙂

 11. Knygą perskaičiau, patiko. Atsirado kitoks požiūris į mokymosi procesą. Praktiškai bandysiu prisitaikyti žodžių mokymosi ir 5 pakartojimų sistemą, bei mokytis vieno įgūdžio vienu metu. Knygą rekomenduosiu visiems, kam sunku mokytis kalbų dėl kitokio požiūrio į ši procesą.

  Autoriui. Be visų knygos pliusų, pastebėjau ir prieštaravimą – pirmoje knygos pusėje kalbama apie mokymosi malonumą ir net orgazmą, o gale minimas mokymosi skaumas ir jo įveikimo būdai???
  Gramatikos lentelės yra l.gerai, bet jei 78psl. lentelė dar turetų ir klausimo bei neigimo formas, būtų dar geriau, juk knygoje rašoma, kad viskas vienoje vietoje yra geriau.

 12. Knygą perskaičiau per du kartus. Labai dėkoju. P. Algirdui. Iki knygos.skaitymo anglų kalba atrodė labai sunki, bet perskaičius dingo tokios mintys, atsirado. džiaugsmas, motyvacija. mokytis. Patiko.mokytis. vieno dalyko, o ne visko iškart, nėra bereikalingo apkrovimo. Reikia.tik susitvarkyti.dienotvarke, kad turėčiau laiko mokytis. Kursus lankyti finansiškai galėčiau tik pirmą.etapa, bet nežinau ar verta, gal geriau.dirbti su knyga. Ačiū jums dar kartą.

 13. Labai dėkoju už knyga. Ji puiki dovana kiekvienam norinčiam ko nors išmokti. Daug ko naudingo sužinojau ir vienas svarbiausių dalykų kurį atradau knygoje tai kaip lengviau įsiminti tai ką išmokai. Dar kartą labai dėkoju.

 14. Gerb. autoriau, dėkoju už knygą, perskaičiau, įdomu. Manau, kad galėsiu pasinaudoti mokantis anglų kalbos, tik gaila, kad neturiu su kuo bendrauti – kalbėtis. Kalbėjausi apie šią knygą su anglų kalbos mokytojais, jie nelabai pritaria šiai knygai, sako, kad ji moko labai netaisyklingos negražios anglų kalbos. Bet aš galvoju, kad gražios užsienio kalbos reikia mokytis bent 15 metų.

 15. Anksčiau anglų kalba man buvo panaši į dantiraštį. Perskaičius knygą
  Viskas pasisuko 180°kampu. Dabar savarankiškai mokausi su malonumu. Labai dėkingas!

 16. Ačiū labai už knygą! Siūlomos metodikos dar neišbandžiau, bet ją būtinai pritaikysiu. Knyga skaitėsi labai lengvai, labai patiko autoriaus humoras, jokios nuobodybės! Sėkmės Jums!

 17. Acių už knygą,perskaiciau, tikrai įtikino jusų mokymo metodika,dabar reikia rasti laiko ir pradeti mokytis :)Tikiuosi pasiseks

 18. Ačiū.☺ Jamam. Einu pirkt lapelių kartotekai, kol neprisimenu, kad neturiu gabumų, atminties, klausos ir motyvacijos. Jei Jūsų metodas suveiks – tegul brangiausias pats blynus kepasi – manęs pasaulis laukia 😀
  Pagarbiai, Alda.

 19. Knygą atsisiųsti pavyko, ją vienu ypu perskaičiau. Ten 100% viskas taip ir yra su tais kursais, pats tai patyriau. Knygoje ir youtubo filmuose p.A.Karalius nuostabiai tiksliai nusako visas pedagogines klaidas. Nes visi tie, nemokšiškai vedami kursai tik žlugdo žmogaus viltį kažkiek pramokti kalbos. Esu nekompleksuotas žmogus, todėl savo kailiu patyriau, kad reikia daugiau kalbėti, kad ir bendratimi ar nors trijų laikų pagalba ir su angliakalbiais viskas išeina gerai. Esu apvaživęs visą Europą, todėl žinau ką kalbu.
  Savo draugams rekomendavau tą knygą, jinai tikrai labai motyvuoja nebūti nevykėliu (!). Dar kartą labai dėkoju už knygą ir linkiu kūrybinės sėkmės. Tegul kolibris skrenda per Lietuvą!
  Pagarbiai Liutauras (64 metai)

 20. Jeigu nori išmokti užsienio kalbą , geresnės knygos dar neradau. Bet , jeigu per trumpiausią laiką reikia išmokti susikalbėti, tai rekomenduoju eiti į Algirdo Karaliaus kursus, Taip linksmai mokytis niekur kitur neteko. Be to , metodine medžiaga galima naudotis ir po kursų.

 21. “Prarijau” knygą kaip įomiausią bestselerį. Tuoj pat pasidalijau su draugais ir bendradarbiais, kurie norėtų tobulinti anglų kalbą ar išmokti kitų kalbų. Labai daug naudingų payarimų ir būdų kaip greičiau atsiminti ir nepamiršti. Nuramino patarimas nebijoti kalbėti tarzano metodu, o ne laukti, kol kalbesi nepriekaišingai. Aciu uz knygą ir dar nemokamai. Skaitysiu dar kartą lėtai ir bandysiu taikyti aprašytus metodus. Aišku, idealu kas gali sudalyvauti jūsų kursuose. Reikia laiko ir praktikos sugalvoti asociacijas ir “maršrutus” .Sėkmės jūsų darbuose.

 22. Sveiki,
  knygą gavau neseniai ir dar tik ją skaitau. Įvertinsiu, kai pabaigsiu. Bet jau dabar galiu pasakyti, kad knyga verta dėmesio.

 23. Kadangi isklausiau ivadini kursa tai daug medzigos buvo panaudota siuose kursuose.Bet knyga padeda nugaleti zmonems nepasitikejima savimi

 24. Perskaičiau knygą, daug kas buvo jau žinoma, taip ir
  mokiausiu kalbų, bet savarankiškai mokantis, ypač fonetiką be rašto
  neįsivaizduojama.

  Tik audio vizualumo priemonėmis galėjau suprasti svetimą
  kalbą.

  Dėl žodžių įsiminimo, taip, geriau įsiminiau, kurie asocijuojasi su
  gimtąja arba net rusų kalba, bet geriausiai įsimindavau skaitydama tekstą,
  nes žodis paprastai turi daug reikšmių ir “kalant” ar kartojant įsimenu tik
  vieną reikšmę. Tas būdas man netinka.

  Dabar taip savarankiškai mokausi anglų kalbos kaip išmokau prancūzų ( bet kartu su raštu). Laisvai kalbu dar rusiškai , nes žinau jų raštą. Labiausiai iš Kolibrio metodo man tiko patarimas-žodžių mokymasis temomis, o ne pagal vadovėlį, nors pats žodžių reikšmių įsiminimas vadovėliuose, ypač senesnės laidos išdėstytas tobulai.

  Visiškai naują žodį galima išmokti išsiaiškinant jo prasmę įvairiuose sakiniuose. Žodyno vartyti nereikia. Dar kartą dėkoju.

 25. Sveiki, labai dėkoju už atsiūsta knygą.Surijau kaip saldainį su plačia šypsena veide nuo pasitenkinimo knygos stiliumi. Labai patiko. Praktiškai dar neišbandžiau.Labai noriu išmokti kalbeti angliskai, ir tikrai rasiu laiko pasimokyti, tik tada jau skaitysiu iš naujo šią puikią knyga ir taikysiu “Kolibrio metoda”.O kaip man pavyks tai padaryti, aš būtinai Jums parašysiu.Dar karta dėkoju.

  • Labai džiugu dėl Jūsų Jolita. Linkime sėkmės ir lauksime Jūsų komentarų ateityje.

 26. Sveiki:),
  esu viena iš tų, kuri perskaitė, Jūsų knygą. Labai patiko: lengvai skaitosi, informacija pateikiama suprantamai ir paprastai, motyvuojančiai ir linksmai, su jumoru:) bandau taikyti praktikoje:) Nuoširdus Jums Ačiū, kad dalinatės labiau įkvepiančiais metodais mokintis kalbų:)

  Linkėjimai:))

 27. Sveiki, perskaičiau Jūsų knygą ” Kaip efektyviai mokytis užsienio kalbų” ir nusprendžiau tai išbandyti realiam gyvenime. Šioje knygoje radau tai ko man reikėjo, kad pradėčiau mokytis užsienio kalbos.Informacija pateikta aiškiai ir paprastai. Išsklaidė visas mano abejones ir sugriovė visus mitus.supratau,kad ir aš galiu išmokti užsienio kalbą, nors man jau 60 metų. Tada nusprendžiau sudalyvauti “kolibrio metodo” seminare, tai yra mokymo kursuose. Juose gavau žymiai daugiau negu tikėjausi. Sužinojau, kaip mokytis lengvai ir su malonumu. Viskas slypi metodikoje. Šioje knygoje ir yra ta informacija. Visiems, norintiems išmokti užsienio kalbą, siūlau perskaityti šią knygą ir sudalyvauti Algirdo Karaliaus vedamuose seminaruose. Sėkmė garantuota !!! Neapsigausite. Pirmyn!!! 😊😊😊👍
  Su pagarba Milda.

 28. Knyga naudinga, nes yra metodika, kaip nepamiršti, ką jau išmokai, žodžius, frazes ir t.t. Būtent nepraleisti kartojimo laiko. Tą aš ir darau dabar su LINGQ programa, ji atsiunčia žodžius nustatytais terminais pakartoti. Plius įsiminimui stengiuosi naudoti asociacijas, kaip siūlo knygos autorius. Visiems rekomenduoju šią knygą, ji netgi nemokama. Ačiū autoriui ir geriausios kloties.

 29. Knyga perskaiciau,bet tada supratau ne viska.Dar karta skaiciau,po KOLIBRIO mokymu…stai tada viskas tapo suprantama.Aciu,puiki knyga.

 30. Per daug nebūtinos informacijos ir kritikos apie švietimo sistemą. Tai žinoma, neprasminga apie tai rašyti. Puikūs praktiniai patarimai. Nebūtinos informacijos gausa trukdė sklandų užduočių skaitymą ir įgyvendinimą . Siūlyčiau pateikti tekstą tik apie praktinių užduočių metodiką, praktinių užduočių taikymą ir trumpus pavyzdžius apie taikiusių pokyčius.
  Sutaupytumėt susidomėjusių žmonių laiką. Ir galimybę manyti, kad mokymuose bus “mokomasi būdu”, o ne ilgą laiką klausoma kritika kaip dabar prastai mokoma.

  • Ačiū Jums Giedre už nuomonę. Mes nesistengėme šia knyga pateikti vien tik kritikos švietimo sistemos atžvilgiu, nors ji tikrai nėra netobula ir visi tai žinome iš viešosios nuomonės. Pagrindinis tikslas buvo parodyti alternatyvas, kaip galima mokytis efektyviau, nei tai darome tradiciškai. Todėl nevengėme palyginimų ir patarimų, ką reikėtų daryti norint įsisavinti pateikiamą informaciją greičiau ir racionaliau. Tai pat norėjome per naujas galimybes paskatinti diskusiją kaip tobulinti esamą švietimo sistemą.

 31. Labai šauni knyga! Labai naudingi patarimai! Kai tik “užstringu” – ieškau joje atsakymų ir randu. Dalinuosi knyga su visais, kurie sako, kad yra negabūs kalboms, neturi klausos ar dar ko nors:)
  Didelis ačiū už šią knygą!

 32. Pirmiausia – dar kartą dėkoju už knygą! Knygą perskaičiau jau antrą kartą, nes pirmąkart tiesiog prarijau…
  Be abejonės knyga labai naudinga, žavi savo maištinga drąsa, žaismingu stiliumi,”šiaušia smegenis”, kviečia tikėti savimi, įkvepia drąsos priimti naujus
  iššūkius.

  Domėjausi ir anksčiau šiuo metodu, o dabar sužinojau daug naujo ir bandau
  pritaikyti sau kai kuriuos mokymosi ir savikontrolės būdus (“Maršruto metodas”, “Tarzano” metodas”,] “5 pakartojimų sistema” ir kt.).

  Visą gyvenimą dirbau pedagoginį darbą, ir mokantis užsienio kalbos man
  asmeniškai pirmiausia svarbu pamatyti, kaip tas žodis PARAŠYTAS, tada
  išmokti jį TARTI ir – svarbiausia! – SUPRASTI, kai jį taria kitakalbis.
  Supratau, kad tai ir yra PAGRINDINĖ savarankiško mokymosi KLAIDA! Taip, ir aš, stengdamasi atsiminti žodį , ieškau lietuviškų sąsajų, pvz., tardama
  žodį “lawyer”, sumąstau, kad advokatai daug kalba – “loja”, taigi šio
  žodžio jau niekad nepamiršiu. Daugelį žodžių lyginu su kitų kalbų
  atitikmenimis. Bet kaip PRISIMINTI TOKIĄ DAUGYBĘ?! Jūsų buvę klausytojai teigia, kad tai įmanoma. Noriu tuo patikėti…

  Jau rekomendavau šią knygą bent dviem asmenims, kurie irgi smalsūs kalboms.
  Ką daugiau galima pasiūlyti? Skleisti šį metodą, toliau žadinti
  susidomėjimą žmonių, kurie “ne vien duona sotūs”, sėti ir diegti juose
  norą atsidaryti kuo daugiau vartų į pasaulį raktu, kurio vardas – KALBA.
  Juk tai toks turtas, kurio niekas negali pavogti ir kurio nereikia
  nešiotis ant pečių! Kuo didžiausios sėkmės Jūsų šauniame darbe!

  Pagarbiai – Ramutė

  • P. Ramute, tiesiog nuostabu, kad tiek visko naudingo Jums pavyko pasisemti ir sau prisitaikyti. Linkime nesustoti, nes Jums tikslas jau išties ranka pasiekiamas!

 33. Prieš 10 metų su vyru nusprendėm savarankiškai
  mokytis italų kalbos, nusipirkom knygą “Italų kalba per 30 dienų” ir iki
  pernai rudens sugebėjom išmokti tik 1 pamokėlę… O tada nusišypsojo laimė
  – gavome Jūsų knygą. Perskaičiau ją kelis kartus ir ledai pajudėjo.
  Mokymasis dabar mums tikras malonumas, antras hobis ( po slidinėjimo).
  Išmokome apie 1000 žodžių (visų 30 pamokėlių), jau kurį laiką “graužiame”
  gramatiką. Knyga puiki, visiems patariu ją perskaityti. Nuoširdžiai ačiū.
  Laima.

 34. Dirbu savanore anglų kalbos mokytoja TAU. Rekomenduoju šią knygą perskaityti savo studentams senjorams, nes ji padeda griauti mitus, kad jie neturi atminties, kad anglų kalba sunki kalba ir, t. t. Man asmeniškai labiausiai patiko gramatikos formulės, su jomis pirmiausiai ir supažindinu savo studentus. Kai dar dirbau mokykloje buvom kartono lape pasidarę su pradinukais paprastųjų laikų lentelę (praeitis, dabartis, ateitis ir sakinių formos: teigiama, neigiama ir klausiamoji) su formulėmis ir norint papasakoti apie skirtingų laikų įvykius buvo paranku turėti tai viename lape. Užsienio kalbų niekada nevėlu pradėti mokytis (be mokyklos savo svajonei nepamiršti anglų kalbos tik sulaukusi penkiasdešimties galėjau atsidėti), svarbu motyvacija ir prioritetai. Motyvacijos man niekada netruko. Mokytis kalbų smagu. Bet… Kadangi paroje tik 24 val, pravartu ugdytis daug kitų gebėjimų: kaip būti organizuotu, kaip pasakyti ne, kaip neperdegti ir pan. Gera, kai galima, kažką ir savo veikloje pritaikyti iš kitų šaltinių. Dėl pasiūlymų, kas man patiktų tai lig elektroniniai minčių žemėlapiai. Jeigu mąstant blokas-tema, blokelis-sakinys, plyta-žodis.Pavyzdžiui, viena kažkuri tema , na blokelių gal septyniolika plytas atitinkamai. Man svarbu matyti ar tai blokelio, ar plytų informaciją viename lape.Tai būtų sujungta logiškai hipersaitais. Galima pritaikyti savo informacijai papildyti ar pakeisti.Tai čia tik primityvus paaiškinimas. Trumpai sunku aprašyti. Sėkmės Jūsų darbuose.

  • Labai ačiū p.Irena už tokį įvertinimą. Net nesitikėjome, kiek daug žmonių ši knyga paliečia. Tai nuostabu! Taip pat dėkui už pasiūlymus.

 35. Labai dekoju uz knyga. Ji puiki dovana kiekvienam norinciam ko nors ismokti. Siandien dar karta permeciau akimis ir vel isjudino nora dar rimciau susiimti, labiau pasitiketi savo jegomis. Kaip zinote, nuo mano pirmojo laisko praejo labai nedaug laiko, bet pati sau patinku, kad emiausi aktyvios veiklos dabar darausi korteles. Tai uzima gana nemazai laiko, bet, jauciu, atsipirks su kaupu. Anksciau visiskai mano klausa nepriimdavo nei atskiru zodziu, nei sakiniu. Dabar jau imu pagauti minti . Cia neturiu nei lietuvisku zodyneliu, nei vadoveliu ir baltai pavydziu tiems kas turi lesu ir galimybe sudalyvauti jusu mokymuose Lietuvoje. Isivaizduoju, ka galima butu pasiekti, jei galeciau kartu su visais sedeti auditorijoje jeigu dabar vos susiemus, paziurejus jus youtubeje jau nebedristu teigti, kad esu per sena ar, kad buves insultas trugdo. Ir kaip butu saunu, jeigu mokykloje vietoj prancuzu kalbos buciau gavusi nors koki supratima apie ta kalba. Netikiu, kad taip jau ten nieko nebuvo galima ismokti. Tikiu, kad nenaudojant atminties klodu jie sudyla, kaip ir blogai saugomos knygos suduleja. Jauciu geda, kad nesusiemiau anksciau, bet truko motyvacijos, tinginys uzvaldydavo, be to tiksliausias apibudinimas butu, kad neuzsidegiau noru .ir sakydavau, kad man ta anglu kalba kvaila ir neidomi, Kaip galima vertint ta ko nezinai, tai lyg patiekalas, kurio net neparagauji ir pasakai man jis neskanus . Oi per daug uzsikalbejau, bet dekoju, kad savo veiksmais skatinate zmones neatsilikti nuo pasaulio ritmo. Dar turiu pusantru metu iki 70-mecio, jei taip eisis – tai bus puiki dovana sau. Anukele lietuviu kalbos ismoko per pusmeti. Jai trys metukai ir dabar su dukra noredamos pakalbeti, kad ji nesuprastu naudojame rusu kalba, bet is akiu matosi neilgai tas triukas mums pavyks, kazkokiu budu ji pagauna esme 🙂

  • Jūs esate nuostabiai įkvėpiantis pavyzdys kitiems. Ačiū už Jūsų atsiliepimą p. Idilija ir žinoma sekite mūsų naujienas, juose kaip visuomet bus naujų naudingų patarimų. Sėkmės ir nepamirškite parašyti mums apie savo progresą.

 36. Labai gera knyga,netradiciniai mokymo metodai kurie padeda ne tik mokytis kalbu bet ir ziureti i pasauli kitu kampu.

 37. nebandžiau pagal šį metodą mokytis nuo nulio ( gal kada nors), bet kai kurie patarimai padeda ir mokantis tradiciniu būdu

 38. Knyga verta dėmesio, kadangi nėra senų mokymų metodų. Motyvuojanti, pateikti pagrindiniai dalykai, kurių reikia mokantis kalbų.

 39. Tikrai puiki knyga mokantis bet kokios kalbos.Linkiu visiems perskaityti ir pasinaudoti pateiktais budais.

  Labai aciu jums uz nemokama informacija.

 40. as persigalvojau nes pagalvojau kad pavelavau mokintis kalbu visu pirma man 66 metai o antra as persirgau 5 insultais po 1-mo paralyzavo desine puse o ir kiti paliko pedsaka mano sveikatai. Taip kad atleiskit man kad sutrugdziau jums

  • Sveikatos Jums p. Nijole. Beje kalbų mokymasis yra labai geras reabilitacijos būdas atminčiai atgauti po tokių ligų kaip insultas. Svarbu nesustokite. Jūsų amžius taip pat ne kliūtis. Nes jubiliejiniuose 25-uose “Kolibrio metodo” anglų kalbos mokymuose, kurie vyks 2016.11.18 – 2016.11.25 d. Kaune, dalyvaus net 82 metų dalyvė. Kaip jai seksis po mokymų būtinai stengsimės pakalbinti. Tad sekite mūsų naujienas ir svarbiausia nepraraskite geros nuotaikos 🙂
   Sveikite kuo greičiau.

 41. Man knyga yra naudinga supaprastintu požiūriu į kalbų mokymąsi. Šios knygos dėka ėmiau atsirinkti tai, kas visų svarbiausia ir mažiau kreipti dėmesį į neesmines smulkmenas. Be to, knyga – puikus motyvatorius ir mokymosi vadovas. Ją rekomendavau keliems savo draugams. Dėkoju autoriui ir linkiu parengti antrąjį šios knygos tomą.

 42. Knyga naudinga visiems, kas nori mokytis. Jau skaičiau keletą kartų, manau, skaitysiu dar ne kartą. Knyga informatyvi, suteikia motyvacijos ir noro mokytis.

 43. Labai įtaikingai parašyta knyga,perskaitęs šia knygą įgavau pasitikėjimo ir papraščiau žiūriu į mokymasi kalbų…

 44. Knygą perskaičiau, stengiuos viską pritaikyti gyvenime, sekasi gan neblogai, kai kas neaišku skaitau iš naujo. Esu jums dėkinga…

 45. Sveiki,skaityti tikrai buvo smagu.Patiko aiškios ir suprantamos mokymosi taisyklės,daug linksmų pavyzdžių.Svarbiausia man buvo,kad knyga tikrai įkvepia ir motyvuoja mokytis lengvai,nenuobodžiai ir su džiaugsmu.Esu skaičiusi ne vieną įvairių autorių knygą,kaip mokytis užsienio kalbos,todėl turėjau galimybę palyginti metodikas.Jūsiškė pati suprantamiausia ir lengviausiai pritaikoma.Ačiū už knygą.

 46. Mokymosi metodika su jumoru… puikus derinys.
  Patarimai paprasti, kuriais gali vadovautis kiekvienas. Verta perskaityti !

 47. Įdomi knyga, labai lengvai ir greitai skaitoma. Perskaičiau per keletą valandų, nesigailėjau.

 48. Laba diena,nuostabi knyga,labai įdomi mokymosi metodika.
  Man labai patiko,perdaviau ją savo jaunam giminaičiui,kad
  tobulintų savo anglų kalbos žinias.
  Ačiū.

 49. Didelis ačiū, kad dalinatės nestandartiniais būdais kaip efektyviau mokytis užsienio kalbų. Rekomenduoju kiekvienam!

 50. Labai ačiū, už Jūsų pasidalinimą nuostabia knyga ir būdais kaip efektyviai mokytis užsienio kalbos.

 51. Knygą perskaičiau vienu prisėdimu. Labai lengvai skaitosi. Didelis ačiū, kad dalinatės nestandartiniais būdais kaip efektyviau mokytis užsienio kalbų. Man labai praverčia rastas patarimas – “vienas sunkumas per vieną kartą”. Taip mokantis atsirado kur kas didesnis progresas. Rekomenduoju kiekvienam!

  P.S šiuo metu mokausi italų kalbos 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *