Kodėl anglų kalbos geriausia mokytis “Kolibrio metodu”? 2017.04.10 d. JAV, Majamis, Floridos valstija.

Daugiau informacijos apie unikalius ir neturinčius analogų pasaulyje “Kolibrio metodo” 7 dienų anglų kalbos kursus, rasi čia.

Patiko turinys? Pasidalink juo socialiniuose tinkluose!

Facebook atsiliepimai

10 komentarų

 1. Kolibrio metodas ismokti anglu kalba yra jega, tuo isitikinau asmeniskai, bet labai noretusi, kad gerbiamam Algirdui Karaliui atsirastu laiko ir jegu istobulinti ir prancuzu bei vokieciu analogiska metoda.
  Pries keturis metus padaryta tam pradzia taip ir liko pirminiame etape, kitu analogisku alternatyvu rinka kol kas negali pasiulyti. Lieka tradiciniai mokytojai arba internetines svetaines ar “appsai” tokie kaip Babbel ar panasiai.
  Klausimas: o gal vis delto dar bus tesiamas pradetas darbas siu kalbu mokymo linkme?

  • Ačiū Jums Dainorai už komentarą. Norvegų mokymų savaitė buvo 2016 metais. Šiemet yra didelė tikimybė, kad bus prancūzų. Mes visuomet atsižvelgiame į poreikį, todėl Jūsų balsas “užskaitomas” prancūzų kalbos naudai. Sekite mūsų naujienas. Tai liečia ir kitas kalbas, nes periodiškai darome mūsų laiškų skaitytojų apklausas.

 2. jau rasiau komentara,Kolibrio metodas man patinka,prioriteta teikiu kursams,kuriuoe labai noreciau lankyti Kaune, bet ,deja,esu apribota fiziskai judeti…

 3. sveiki esu ant tiek tupas kad net neabejoju kad taip paprastai visi gali išmokti per labai trumpą laiką neįmanoma. Jau ir atmintis nebe tokia kokia buvo jaunystėje ir šiaip galva užkrauta visokiom nesąmonėm ir gyvenimo tempas toks kad laisvo laiko net poilsiui neužtenka. Tad per savaitės intensyvų kursą ,kad būtų galima gerokai pažengti bent jau man nerealu. Tuo labiau ir savaitę reikia turėti laisvą. Tad sukis kaip nori vėl gryžti prie to pačio- nerealu. Tuo labiau ir pinigėliai nėra jau tokie maži , kad juos norėtusi prarast. Su pagarba

  • Arūnai Jūsų komentaras tik dar kartą parodo, kiek mes visi esame sugadinti “tradicinės mokymų sistemos”. Jums kaip ir p. Vytautui nuoširdžiai rekomenduojame perskaityti nemokamą A.Karaliaus knygą ir pabandyti pritaikyti bent keletą puikių patarimų savarankiškai ir visiškai nemokamai. O jeigu tokia mokymų sistema Jums patiks ir ims duoti rezultatą, galėsite ir mokymus išbandyti. Beje Jūs niekuo nerizikuojate, nes tai vieninteliai mokymai Lietuvoje, kuriems teikiama 100% pinigų grąžinimo garantija. Ar tai dideli pinigai už galimybę pagaliau prabilti angliškai, kiekvienas sprendžia žinoma pagal save. Sėkmės Jums!

   P.S dar būtinai rekomenduojame Jums peržiūrėti Algirdo Karaliaus edukacinį video, kaip susitvarkyti su pagrindinėmis psichologinėmis problemomis, mokantis užsienio kalbų. Jį rasite adresu: http://www.kolibriometodas.lt/kaip-iveikti-psichologines-kliutis-mokantis-uzsienio-kalbu/

   • sveiki esu ant tiek tupas kad net neabejoju kad taip paprastai visi gali išmokti per labai trumpą laiką neįmanoma. Jau ir atmintis nebe tokia kokia buvo jaunystėje ir šiaip galva užkrauta visokiom nesąmonėm ir gyvenimo tempas toks kad laisvo laiko net poilsiui neužtenka. Tad per savaitės intensyvų kursą ,kad būtų galima gerokai pažengti bent jau man nerealu. Tuo labiau ir savaitę reikia turėti laisvą. Tad sukis kaip nori vėl gryžti prie to pačio- nerealu. Tuo labiau ir pinigėliai nėra jau tokie maži , kad juos norėtusi prarast. Su pagarba
    Labai idomu kaip veikia pinigų grąžinimo garantas ? Čia irgi skamba labai nerealiai

 4. Aš jau senai gerbiama Algirdą stebiu ir žaviuosi norėčiau išmokti , bet nesiryštu sunku man nes mokykloj mokiausi prancuzų.

  • P. Vytai dėkui Jums už gerą žodį. O nemokamą Algirdo Karaliaus knygą “Kaip efektyviai mokytis užsienio kalbų” ar jau skaitėte? Būtinai perskaitykite ir ne vieną kartą, tuomet suprasite, kad problema yra ne Jūsų asmeniniai gebėjimai, o netobula švietimo sistema, kuri sukuria daug kompleksų. O savo knygoje Algirdas pateikia konkrečių idėjų ir patarimų, kaip su tuo susitvarkyti. Knygą galite atsisiųsti nemokamai pasinaudoję šia nuoroda:http://www.kolibriometodas.lt/dovanos/ Tiesiog pabandykite jau dabar tobulėti bent mažais žingsneliais savarankiškai. Sėkmės Jums!

  • Aš taip pat. Stebiu kolibrio metodą ir žiūriu įvairiausius video įrašus. Šiaip labai norėčiau atvykti ir pamatyti, kas vyksta, bet negaliu dėl šeimyninių problemų. Tikiuosi ateityje galėsiu atvykti. Noriu, kad vėliau būtų metodas rusų kalbai, kurios nesupranta jaunimas.
   Sėkmės Vytai ir visiems kitiems besidomintiems smegenų galimybėmis 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *