Mažiau = Daugiau. (TIPS & TRICKS #5)

Žongliruoja spalvotais kamuoliukais

Garsiausių pasaulio poliglotų patirtis rodo, kad pirmame bet kokios užsienio kalbos mokymosi etape, visi jie pradžioje koncentruojasi į absoliutų minimumą leksikos ir gramatikos. T.y į pagrindinius 130 žodžių, apie 100 frazių ir absoliučiai minimaliai gramatikos, kitaip dar vadinamus “Minilex”, “Minifraz” ir “Minigram”.

Tame yra labai daug logikos. Nes viskas ko reikia nuo pat pradžių tai pasijausti sėkmingu bet kurioje kalboje.

Todėl pradžiai, mokantis bet kokios užsienio kalbos, kaip ir norint išmokti profesionaliai žongliruoti, reikia pradėti nuo 3 esminių kamuoliukų:

  • leksikos
  • gramatikos
  • frazių

Nes kai tik tu išmoksi žongliruoti šiais 3 kamuoliukais, iš karto pasijausi sėkmingu, nes įvaldysi techniką, kuri duoda net 97% viso būsimo rezultato.

Užsienio kalbų reikia pradėti mokytis lygiai taip pat. T.y pradėti naudoti minimalų kiekį populiariausių šabloninių žodžių, frazių ir gramatikos. Nes tai leidžia susikalbėti net 65% standartinių situacijų ir žinoma leidžia pasijausti sėkmingu.

Taip mokoma ir “Kolibrio metodo” anglų kalbos mokymuose, kur unikalios metodikos dėka, tu jau per 2 mokymų dienas įvaldysi:

  1. Minilex: iki 500 dažniausiai vartojamų anglų kalbos žodžių, kurie apima 65% šnekamosios kalbos.
  2. Minifraz: iki 100 dažniausiai vartojamų frazių, kurios leis tau palaikyti pokalbį bendraujant kasdienėmis temomis.
  3. Maxigram: pagrindines gramatines laiko formas (praeitį, dabartį ir ateitį), kurios padarys tavo kalbą taisyklinga.

Daugiau informacijos apie šiuos pasaulyje jau pripažintus ir analogų neturinčius mokymus rasi čia: http://www.kolibriometodas.lt/anglu-kalbos-kursai/

P.S sekančiame (TIPS & TRICKS) įraše kalbėsime apie “automatizmą” kalboje. Kuo jis yra svarbus ir pasidalinsime idėjomis kaip jis išvystomas.

Patiko turinys? Pasidalink juo su kitais!

Facebook atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *