“Norvegų kalbos mokymai, atvėrę naujas galimybes Norvegijoje.” (Gyd.Arūno Eidikio istorija)

Jau šį penktadienį – 2018.03.23 d. 17.00 val. Vilniuje, net po 2 metų pertraukos, trečią kartą organizuojami unikalūs ir neturintys analogų 7 d. trukmės NORVEGŲ kalbos kursai.

Gera žinia, kad tai bus dar vieni norvegų kalbos mokymai, keičiantys dalyvių gyvenimus.

Kodėl tuo esame tikri?

Nes vis plačiau sklinda žinia apie “Kolibrio metodo” mokymų efektyvumą ir gauname vis daugiau įrodymų. Štai praėjusią savaitę “Facebook” socialiniame tinkle sulaukėme buvusio šių mokymų dalyvio Laisvūno Valužio komentaro apie tai, kad jis jau po 2 dienų norvegų kalbos mokymų pajuto didelę mokymų naudą.

Cituojame atsiliepimą..

Bet tai dar ne viskas! Įkvepianti gydytojo Arūno Eidikio istorija.

Tuo tarpu Lietuvoje gerai žinomas gydytojas Arūnas Eidikis, buvo vienas iš tų dalyvių, kuris dar 2016 metais sudalyvavo visoje 7 d. norvegų kalbos mokymų programoje ir štai ką jis tuo metu kalbėjo prieš mokymus apie savo pasirinkimą..

Praėjus dvejiems metams po šio pokalbio ir pačių mokymų, mums vėl pavyko susisiekti su p. Arūnu Eidikiu ir jis mus tiesiog pribloškė savo sėkmės istorija.

Arūnas buvo atviras ir sakė..

“Kolibrio metodo” norvegų kalbos mokymai tikrąja to žodžio prasme man atvėrė naujas galimybes Norvegijoje. Dabar čia su savo gydytojo kvalifikacija aš gaunu 5X didesnį atlyginimą nei gaudavau Lietuvoje. Žinoma darbo reikėjo įdėti, bet aš turėjau tikslą, be to gavau puikius kalbos norvegų kalbos įrankius savarankiškam darbui ir praktinius įgūdžius, kaip tai pritaikyti. Tai mane visuomet vedė į priekį ir stiprino. Ačiū Algirdui Karaliui ir visai “Kolibrio metodo” mokymų komandai už tai, ką darote.”

 

Išties labai džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie p. Arūno Eidikio sėkmės ir to paties linkime visiems būsimų užsienio kalbų “Kolibrio metodo” dalyviams.

Turi tikslą prabilti norvegiškai?

Tuomet tikrai turėtum pasidomėti, įnovatyviu ir mažiausiai 10x greitesniu, bei efektyvesniu būdu išmokti norvegų kalbos, nei mokoma tradiciškai. Tačiau paskubėk, nes mokymų salėje liko tik 2 laisvos vietos!

Daugiau informacijos apie artimiausius norvegų kalbos mokymus rasi čia: http://www.kolibriometodas.lt/norvegu-kalbos-kursai/

Patiko turinys? Pasidalink juo socialiniuose tinkluose!

Facebook atsiliepimai

1 komentaras

  1. Norvegu kalba, tai girto švedo kalba 😀 manau kad tarimas nesudėtingas, o va anglų kaip išmokt? 🤔

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *