7 didžiausios psichologinės kliūtys mokantis užsienio kalbų. Kaip jas įveikti?

Vyresnio amžiaus "Kolibrio metodo" studentas

Tikriausiai pastebėjai, kad mokantis naujos užsienio kalbos, praktiškai visuomet tenka susidurti su įvairiomis kliūtimis trukdančiomis pasiekti užsibrėžtą tikslą. Pasirodo, kad su tokiomis pačiomis problemomis visame pasaulyje susiduria milijonai žmonių. Maža to, absoliuti dauguma šių kliūčių yra psichologinės kilmės ir universalios.

Pasirodo, kad norėdami išmokti naujos užsienio kalbos, praktiškai visi mes be išimties susiduriame su viena ar keliomis psichologinėmis problemomis išvardintomis žemiau:

  1. “Jaučiu stresą”.
  2. “Nepasitikiu savimi”.
  3. “Neturiu gabumų”.
  4. “Tai pernelyg sunki našta”.
  5. “Mano bloga atmintis”.
  6. “Išblėso motyvacija”.
  7. “Neturiu laiko”.

Skaityti daugiau

“Norvegų kalbos mokymai, atvėrę naujas galimybes Norvegijoje.” (Gyd.Arūno Eidikio istorija)

Jau šį penktadienį – 2018.03.23 d. 17.00 val. Vilniuje, net po 2 metų pertraukos, trečią kartą organizuojami unikalūs ir neturintys analogų 7 d. trukmės NORVEGŲ kalbos kursai.

Gera žinia, kad tai bus dar vieni norvegų kalbos mokymai, keičiantys dalyvių gyvenimus.

Kodėl tuo esame tikri?

Nes vis plačiau sklinda žinia apie “Kolibrio metodo” mokymų efektyvumą ir gauname vis daugiau įrodymų. Štai praėjusią savaitę “Facebook” socialiniame tinkle sulaukėme buvusio šių mokymų dalyvio Laisvūno Valužio komentaro apie tai, kad jis jau po 2 dienų norvegų kalbos mokymų pajuto didelę mokymų naudą.

Cituojame atsiliepimą..

Bet tai dar ne viskas! Įkvepianti gydytojo Arūno Eidikio istorija.

Tuo tarpu Lietuvoje gerai žinomas gydytojas Arūnas Eidikis, buvo vienas iš tų dalyvių, kuris dar 2016 metais sudalyvavo visoje 7 d. norvegų kalbos mokymų programoje ir štai ką jis tuo metu kalbėjo prieš mokymus apie savo pasirinkimą..

Skaityti daugiau

Rodomas puslapis 1 iš 1012345...10...Paskutinis »