“Norvegų kalbos mokymai, atvėrę naujas galimybes Norvegijoje.” (Gyd.Arūno Eidikio istorija)

Jau šį penktadienį – 2018.03.23 d. 17.00 val. Vilniuje, net po 2 metų pertraukos, trečią kartą organizuojami unikalūs ir neturintys analogų 7 d. trukmės NORVEGŲ kalbos kursai.

Gera žinia, kad tai bus dar vieni norvegų kalbos mokymai, keičiantys dalyvių gyvenimus.

Kodėl tuo esame tikri?

Nes vis plačiau sklinda žinia apie “Kolibrio metodo” mokymų efektyvumą ir gauname vis daugiau įrodymų. Štai praėjusią savaitę “Facebook” socialiniame tinkle sulaukėme buvusio šių mokymų dalyvio Laisvūno Valužio komentaro apie tai, kad jis jau po 2 dienų norvegų kalbos mokymų pajuto didelę mokymų naudą.

Cituojame atsiliepimą..

Bet tai dar ne viskas! Įkvepianti gydytojo Arūno Eidikio istorija.

Tuo tarpu Lietuvoje gerai žinomas gydytojas Arūnas Eidikis, buvo vienas iš tų dalyvių, kuris dar 2016 metais sudalyvavo visoje 7 d. norvegų kalbos mokymų programoje ir štai ką jis tuo metu kalbėjo prieš mokymus apie savo pasirinkimą..

Skaityti daugiau

Paskutinės dienos iki registracijos pabaigos į Norvegų kalbos kursus!

Norvegu kalbos kursai Vilniuje

DĖMESIO!

Jau skaičiuojamos paskutinės dienos iki registracijos pabaigos į intensyvius 7 d. trukmės NORVEGŲ kalbos kursus Vilniuje. Šie mokymai vyks vos antrą kartą po 2 metų pertraukos. O mokymų salėje liko tik 7 laisvos vietos.

Turi tikslą prabilti norvegiškai?

Tuomet tikrai turėtum pasidomėti, įnovatyviu ir mažiausiai 10x greitesniu, bei efektyvesniu būdu išmokti norvegų kalbos, nei mokoma tradiciškai.

“Kolibrio” REIŠKINYS! Kaip vyko 30-ieji mokymai Šiauliuose?

Mokymai Siauliuose

Laikas bėga išties greitai… 2018 m. vasario 23 – kovo 2 d. Šiauliuose baigėsi jau 30-ieji, jubiliejiniai “Kolibrio metodo” anglų kalbos kursai. Tai buvo dar vienas nepamirštamas susitikimas su nuostabiais žmonėmis ir puikus laikas praleistas kartu, mokantis ypatingai gražios – anglų kalbos.

Džiaugiamės, kad “Kolibrio metodo” greito užsienio kalbų mokymų sistema ir visa komanda sulaukė dar vieno nuostabaus ir itin šilto dalyvių įvertinimo.

Visų vardu noriu pasidžiaugti, kad “Kolibris” Lietuvoje jau yra reiškinys, kuris buvo pakartotas 30 kartų”.

30 Kolibris Siauliai apdovanojimas

Štai tokio ypatingo dalyvių įvertinimo sulaukėme gavę netikėtai gražų prisiminimą apie 30-uosius užsienio kalbų mokymus saulės mieste.

Trumpas video apie tai..

Skaityti daugiau

Rodomas puslapis 1 iš 1012345...10...Paskutinis »