Mokaisi užsienio kalbos savarankiškai? (3 NEMOKAMI PRAKTINIAI PATARIMAI)

Vokiečių kalbos medžiaga

“Kolibrio metodo” užsienio kalbų medžiaga

Mokaisi anglų ar bet kurios kitos užsienio kalbos savarankiškai, tačiau negali pasidžiaugti gerais rezultatais?

Tavo dėmesiui 3 nemokami praktiniai patarimai, kurie padės pasiekti ženkliai geresnių rezultatų ir išmokti bet kurios užsienio kalbos per trumpesnį laiką.

Norint išmokti bet kokios užsienio kalbos, praktiškai visuomet turi įvaldyti 4 KERTINIUS ĮGŪDŽIUS.

  • supratimą
  • kalbėjimą
  • skaitymą
  • rašymą

Kur darome pirmą esminę klaidą, stabdančią progresą?

Moksliškai įrodytas faktas, kad kiekvieno žmogaus smegenyse veikia atskiri centrai, padedantys išsiugdyti šiuos keturis įgūdžius. Todėl įvaldžius vieną, dar nereiškia, kad gerai įvaldysi ir kitus.

Todėl pirmas patarimas mokantis anglų, ar bet kurios kitos naujos užsienio kalbos, nedaryk esminės klaidos – NESIMOKYK ŠIŲ ATSKIRŲ ĮGŪDŽIŲ VIENU METU!

Mokantis tradiciškai, žmonės per vieną pamoką dažniausiai mokosi visko vienu metu. T.y suprasti, kalbėti, skaityti ir rašyti vienu metu. Bet tai yra NETEISINGA ir NEEFEKTYVU. Nes taip mokantis per daug apkraunamos smegenys ir jos nesugeba įsisavinti didelio informacijos kiekio vienu metu.

Netiki?

Tuomet pabandyk ant popieriaus lapo atlikti tokį testą:

  1. Visų pirma su kaire ranka užrašyk savo vardą;
  2. Antrame žingsnyje su dešine ranka užrašyk savo pavardę;
  3. Trečiame žingsnyje VIENU METU su kaire ranka rašyk savo vardą, o su dešine pavardę.

Pavyko? 🙂

Ko gero nelabai… Kaip pamatysi tavo smegenys pastoviai nori “PERSIJUNGTI” tarp veiklų ir stengsis rašyti pirma ranka vieną raidę, po to kita ranka kitą. O dabar dar paklausk savęs kiek vidinės įtampos jautei atliekant šią užduotį? Galiausiai kokia buvo atlikto darbo kokybė ir greitis?

Kaip matai mūsų smegenys nesukurtos “multitasking’ui” (daugelio užduočių atlikimui vienu metu). Todėl jeigu tu nori pasiekti išties gerų rezultatų, vienu metu koncentruokis tik į vieną dalyką. Pvz. per vieną pamoką mokykis tik leksikos, kitą kartą pereik prie gramatikos, dar kitą kartą prie fonetikos, skaitymo ar pan. Taip rezultatas tikrai bus geresnis. Ir tai yra pirmasis mūsų patarimas.

Nuo ko geriausia pradėti mokantis naujos užsienio kalbos?

Antras svarbus patarimas – niekuomet NESIMOKYK VISKO IŠ EILĖS! Pvz. žodžių iš žodyno 🙂 Tau tikrai tam neužteks net viso gyvenimo laiko. Be to tai bus nuobodu ir neefektyvu, nes kai kurių žodžių tu apskritai niekuomet nanaudosi.

Geriau per pirmas 7 dienas savarankiškai atsirink ir išmok PAGRINDINIUS 500 anglų, ar bet kurios kitos užsienio kalbos žodžių, kurie sudaro ~65% šnekamosios kalbos. O jau sekančią savaitę pradėk naudoti tuos žodžius kalbant trumpais sakiniais – geriausia šabloninėmis frazėmis, kurių apstu kiekvienoje kalboje. Nes mes visi dirbame, kalbame ir mąstome išties labai šabloniškai.

Išbandyk šiuos patarimus per artimiausias 72 valandas!

Tai yra trečias mūsų patarimas. Padaryk tai ir pamatysi, kokių neįprastai gerų rezultatų tai tau atneš.

Nes jeigu to neišbandysi per artimiausias 72 valandas, tikimybė, kad tai pritaikysi savo gyvenime drąstiškai mažės su kiekviena diena ir valanda.

Sunku prisiversti?

  • Patarimai geri, bet tau trūksta motyvacijos?
  • Nežinai kur surasti ir kaip atsirinkti 500 svarbiausių anglų ar kitos kalbos žodžių?
  • Nežinai kaip juos galima greitai išmokti?

Tau visuomet padės unikalūs ir neturintys analogų 7 dienų “Kolibrio metodo” anglų, vokiečių, norvegų ir kitų užsienio kalbų kursai.

Šiuose mokymuose net 90% viso darbo jau PADARYTA UŽ TAVE.  Nes visi sudėtingi dalykai čia tapo paprastais, tau beliko tik visa tai įsisavinti ir naudoti.

Tai presitižinį tarptautinį apdovanojimą pelniusi užsienio kalbų mokymų programa idealiai tinkanti neturintiems laiko, stokojantiems motyvacijos ir vyresnio amžiaus žmonėms. Ypatingai tiems, kurie skundžiasi prasta atmintimi ir blogais mokymosi įgūdžiais.

Tačiau geriausia žinia, kad tavo amžius, ar atmintis čia nieko dėti.

Visa ESMĖ UNIKALIOJE METODIKOJE, kurią išbandė ir savo rezultatais liko patenkinti daugiau nei 4.500 žmonių iš Lietuvos ir užsienio.

Gausius jų video atsiliepimus gali rasti čia.

Be to tai yra vieninteliai užsienio kalbų mokymai Lietuvoje, kurie teikia 100% pinigų grąžinimo garantiją.

Taigi tu neturi “jokio šanso susimauti”.

Artimiausių užsienio kalbų mokymų tvarkaraščio ieškok čia.

Patiko turinys? Pasidalink juo socialiniuose tinkluose!

Su geriausiais linkėjimais,

“Kolibrio metodo” mokymų komanda.

Facebook atsiliepimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *