Žodžiai temomis. Paprastas būdas – FENOMENALUS rezultatas! (TIPS & TRICKS #2)

Laikas - "Kolibrio metodas" LEXILAND

“LEXILAND” – “Kolibrio metodo” medžiaga, iš kurios visi mokymų dalyviai išmoksta mokytis žodžių temomis.

Tikriausiai sutiksi, kad dar nei vienas žmogus neišmoko anglų, ar bet kurios kitos užsienio kalbos tiesiog iš žodyno. Tai paprastam žmogui yra tiesiog neįmanoma, o ir be galo nuobodu mokytis visus (reikalingus ir nereikalingus) anglų kalbos žodžius iš A arba P raidės.

Dar yra tradicinis būdas – mokytis naujus žodžius iš konteksto.

Deja šis būdas taip pat ne ką lengvesnis ir demotyvuojantis. Nes tu tiesiog “negali išmatuoti savo progreso”. Nebent ranka, ar klaviatūra susirašytum visus iš eilės žodžius, kuriuos išmoksti.

Būtent “konteksto” mokoma tradiciškai.

Bet tikriausiai sutiksi, kad ir kontekstas tau ne visuomet būna aktualus. Ypač jeigu reikia mokytis iš tradicinių anglų kalbos vadovėlių. Taigi toks būdas vėlgi ne išeitis, nes tikrai retas kuris išmoko anglų kalbos iš vadovėlių.

Žodžiai temomis. Paprastas būdas – FENOMENALUS rezultatas!

“Kolibrio metodas” tau rekomenduoja mokytis anglų kalbos žodžių TEMOMIS.

Tuo tikslu gali net savarankiškai paieškoti knygynuose arba internete teminių anglų, ar bet kurios kitos kalbos teminių žodžių žodynų ir mokytis iš jų.

Arba išbandyk 7 dienų trukmės “Kolibrio metodo” anglų kalbos kursus, kur šis darbas jau padarytas už tave. Tau beliks tik visa tai naudoti praktiškai.

"Kolibrio metodu" mokosi naujų žodžių

Kodėl tai gerai veikia?

Nes tu gali:

  1. mokytis tik tave dominančias temas (pvz. oro uoste, kelionėje, restorane, svečiuose, verslo susitikime ir pan.)
  2. lengva išmatuoti progresą ir pasikartoti užmirštus žodžius, nes temose jų sąlyginai nėra daug;
  3. kai procesas yra išmatuojamas jis stipriai motyvuoja tobulėti toliau;
  4. Žodžius gali susirašyti kortelėse ir mokytis juos “fiziškai suskaičiuodamas” savo rankomis. O kas gali būti maloniau, nei kasdien “auganti išmoktų žodžių krūvelė”? Beje būtent šis “galingas motyvatorius” (dažniausiai naudojami anglų kalbos žodžiai popierinėse kortelėse ir speciali kartoteka) yra naudojamas “Kolibrio metodo” anglų kalbos kursuose. Jį gauna visi be išimties 7 dienų trukmės mokymų dalyviai.
  5. Tradiciškai mūsų visas bendravimas paremtas šabloniniais sakiniais, o būtent jie sudaromi iš teminių, dažniausiai naudojamų žodžių.

Vietoje reziume.

Ir dar.. Netikėk nei vienu mūsų žodžiu. Tiesiog imk ir išbandyk šį būdą jau dabar, o savo rezultatus ir mintis parašyk mums komentaruose žemiau.

Patiko turinys? Pasidalink juo socialiniuose tinkluose!

Facebook atsiliepimai

2 komentarai

  1. Laba diena,noriu paklausti,kiek kainuotu sie anglu kalbos zodziu lapeliai su kartoteka,nes as esu is Alytaus,ir atvykti y kita miesta 7 dienas, man butu per sunku ir be to neturiu tiek galimybiu,nes dirbu dieninej pamainoj ! Tai man butu didele galimybe mokintis namie arba per skype nuotoliniu budu,kaip kad dabar ymanoma kai kuriuose mokymuose ! Aciu labai,laukiu atsakymo ! Jurate is Alytaus

    • Apgailestaujame Jūrate, tačiau šio produkto atskirai neparduodame. Jį gauna tik “Kolibrio metodo” mokymų dalyviai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *